“Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti” Anadolu’nun Yeni Kaplanlarından OlmaYolunda !

2012 yılı ile bünyesine kattığı “Lokman Sena Sultan” markası ile geleneksel tıp ve bitkisel ürünler sektörüne giren firma hızla büyüyerek ve gücüne yeni güçler katarak yoluna devam etmeyi amaçlamaktadır. Artan sermayesi ile markalaşma yolunda önemli ve hızlı bir adımlar atarak yeni ve teknolojik tesisleriyle bitkiden gelen doğal yaşamı doğallığın yanında teknolojik olarak da güvenle sunmayı hedeflemiştir.

2013 yılı başından itibaren bayi ağını artırmaya başlayan firma Türkiye genelinde yeni bayilikler de vermeye devam etmektedir.

2014 ortalarından itibaren genel temizlik ürünleri ve deterjan sektöründen bünyesine dahil ettiği Artos, Doğuş, Carodex gibi markalarla temizlik ürünleri grubunda 60’dan fazla ürün çeşiti ile üretime devam etmekte ve yeni dönemde bitkisel temizlik ürünleri üretimini de planlamaktadır.

Aynı dönemde “NLİFE” ve “Organic Dr. Royal” markalarını da çatısına dahil ederek yerel ecza depoları ile başladığı eczane kanalında Gıda Takviyeleri, Dermokozmetik Ürünler ve Saç Bakım Ürünleri ile Bitkisel ve Doğal ürünleri siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır.

Ürün çeşitliliğinde 6 farklı marka, 20 farklı grup,350’den fazla çeşidi ile bitkiden gelen doğal yaşamı müşterilerine güvenle sunmayı ve müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutmayı ilke edinerek doğallığın yanında sağlıklı ve iyi ürün düsturu ile hareket etmeye devam etmektedir.

Nlife olarak siz müşterilerimize en sağlıklı ürünleri en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz..

Nlife.com, 10 senelik e-ticaret tecrübesine sahip Okyanus Bilgi Teknolojileri firması tarafından kurulmuş, kullanıcı odaklı olarak yapılandırılmış, Türkiye' nin en geniş kapsamlı çevrimiçi ilk kurumsal aktar-marketi olma yolunda ilerlemektedir. nlife.com yapılandırılırken şu üç misyon ilke edinilmiştir;

  • Kullanıcı ve müşteriye saygı odaklı olmak.
  • Reyonları sadece yasal olarak eksiksiz izinlere sahip ürünlerle donatmak.
  • Satış sonrası eksiksiz hizmet ve müşteri desteği.

FALİYETLERİMİZ

  • 20'den fazla ürün çeşiti.
  • 200 çeşit bitkisel ürün.
  • Sağlık bakanlığı onaylı.